Kurs barberski od podstaw - opis kursu.

Celem kursu barberskiego jest nauczenie Ciebie umiejętności które pozwolą Ci na samodzielną pracę. Naszą misją jest dać Ci taki kurs, jaki sami chcielibyśmy otrzymać na początku naszej kariery. Program jest podzielony na dwa bloki teoretyczny oraz praktyczny które wzajemnie siebie uzupełniają tworząc spójny schemat..

Czego nauczysz się na szkoleniu barberskim:

  • Fundamentalnych technik strzyżenia fryzur męskich.
  • Stylizacji fryzur, w tym doboru produktów.
  • Trymowania i pielęgnacji brody oraz zarostu. 
  • Golenia brzytwą. prawidłowe zmiękczenie zarostu przed goleniem oraz pielęgnacja. Nauczymy Cię zmiękczać zarost przy pomocy ciepłego ręcznika oraz vapozonu.
  • Obsługi klienta. nauczymy cię jak przeprowadzić  wywiad odnośnie oczekiwań klienta oraz jak zapewnić mu jak najlepszy komfort podczas usługi.
  • Robienia zdjęć swoich prac, zbudujesz portfolio podczas kursu barberskiego.
  • Usług dodatkowych, takich jak: woskowanie nosa oraz repigmentacja włosów.

Wykłady i warsztaty podczas kursu barberskiego.

Pierwszy blok który jest bardzo ważny to teoria z warsztatami na główkach treningowych. Podczas warsztatów kursanci uczą się wszystkich umiejętności potrzebnych by przystąpić do pracy na modelach. Dla nas najważniejsza jest świadomość pracy, dlatego zanim przystąpisz do pracy na żywych modelach nauczysz się wcześniej wszystkich koniecznych umiejętności tj. projektowanie fryzur, suszenie włosów, poznasz algorytm cieniowania, techniki cięcia oraz wiele więcej. Po 6 dniach intensywnej nauki jesteś gotowy do pracy z ludźmi, zaplanowana praca i nabyte umiejętności z pierwszego tygodnia pozwalają Ci z łatwością przystąpić do praktyki.

Zajęcia praktyczne podczas kursu barberskiego.

Zawód barbera opiera się na praktyce, dlatego przez trzy tygodnie szkolenia będziesz nabierał doświadczenia przyjmując modeli na strzyżenia. Na naszym szkoleniu skupiamy się na indywidualności każdego z kursantów, jedni pracują od razu szybko inni trochę wolnej i jest to normalne. Podczas bloku praktycznego nasi kursanci strzygą taką ilość modeli aby mogli swobodnie nabierać doświadczenia. Podczas kontroli twojego progresu stopniowo zwiększamy ilość modeli dopasowując ich do twojego poziomu. Podczas zajęć praktycznych dodatkowo będziemy robić pokazy strzyżeń, co jest niezwykle ważne w procesie nauczania. Mała grupa oraz schematyczny i przemyślany program umożliwia nam dawać tobie najlepszą praktykę jaką potrzebujesz.

praktyka podczas kursu barberskiego

Certyfikat po zakończeniu kursu barberkiego.

W ostatni dzień szkolenia, przeprowadzamy egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Poprzez zdane egzaminy kursant uzyskuję certyfikat akademii poświadczający nabyte umiejętności.

Cena kursu barberskiego.

9000 zł

aktualna cena kursu.

zakwaterowanie.

1200 zł

cena za zakwaterowanie podczas kursu .


Termin / Dostępność.

03.06.2024-
28.06.2024

brak wolnych miejsc

01.07.2024-
26.07.2024

brak wolnych miejsc (Lipiec)

Kolejne edycje:

29.07.2024-
23.08.2024

5 wolnych miejsc (Sierpień)

26.08.2024-
20.09.2024

8 wolnych miejsc (wrzesień)

23.09.2024-
18.10.2024

8 wolnych miejsc (Październik)

Czas trwania kursu.

21 Dni

8h dziennie.

6 dni

teorii z warsztatami.

15 dni

pracy na modelach.

ilość modeli :

50-60.

sprzęt na czas kursu :

zapewniony przez akademie.

szef szkolenia kursu barberskiego od zera

Szef szkolenia kursu od podstaw
Alex Stankevich

Specjalizacja – Fundamentalne techniki strzyżenia.

Każdy Barber ma inne podejście do tego zawodu, moim zdaniem sukces osiąga osoba która daje z siebie jak najwięcej i ciągle pogłębia swoją wiedzę. Moją specjalizacją na tym kursie będą techniki fundamentalne, czyli techniki za pomocą których Barber jest w stanie stworzyć każdą fryzurę bez wyjątków.

Nauczymy Cię gromadzić i pozbywać objętość włosów, tworzyć długie i krótkie typy fryzur oraz dobierać fryzury do kształtu twarzy. Wystarczy tylko zaprojektować fryzurę i stworzyć ją za pomocą technik fundamentalnych. Po kursie będziesz w stanie stworzyć fryzurę idealną bez względu na długość włosów klienta oraz poziom jego wymagań. Uwielbiam pracować z ludźmi i wspierać młodych adeptów barberingu na ich drodze rozwoju podczas kursu jak i po kursie.

Opinie klientów.

Szkolenie barberskie indywidulane podczas kursu na barbera

Janek

opinia- facebook

Ukończyłem kurs od zera w Academy of Barbers i jestem zachwycony wynikami jakie udało mi się osiągnąć. Instruktorzy starali się jak najbardziej aby postęp był jak największy. Super atmosfera i bardzo mili ludzie, organizacja była na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chcesz zostać barberem to polecam Academy of Barbers ja byłem bardzo zadowolony.

Szkolenie w pełni spełniające moje wymogi 😉 teoria, jak i praktyka w pełni pozwala na to, by po zakończeniu kursu można samemu działać i czuć się w tym kompletnie pewną siebie osobą 🙂 Także nie tylko pracujesz nad nowymi umiejętnościami ale również nad samym sobą 😉 Polecam i zachęcam do rozpoczęcia szkolenia, gdzie atmosfera nie da Ci w ogóle odczuć tego, że jesteś na szkoleniu 😉 Pozdrawiam ludzi z Akademii jak i polecam innym do poznania tych fajnych ludzi 🙂 Trzymam za szkoleniowców kciuki, żeby wasza działalność dalej się rozwijała i mieli szerszy rozgłos, żeby inni mieli tą przyjemność poznania Was jaką i ja miałem 😉

praktyka na modelach podczas kursu na barbera

Patryk

opinia - google
kurs od zera do barbera

Oliwia

opinia google

Polecam z całego serca, super atmosfera i duża wiedza. Dzięki nim czuje się i jestem barberem. Nie zapomniana przygoda i nowy start w moim życiu. Gdybym jeszcze raz miała wybierać kurs napewno bym wybrała ten. Jestem mega szczeliwa ze trafiłam na nich. Dziękuje ❤️

Duża dawka wiedzy i bardzo dużo praktyki na modelach. Wszyscy prowadzący są ekstra, mają dużo doświadczenia, pasji i umiejętności, którymi się cały czas dzielą. Podczas kursu nadzorują cały czas proces strzyżenia i chętnie pomagają. Atmosfera podczas szkolenia była na prawdę super!

indywidulany kurs barberski w małej grupie

Kasia

opinia google

Monika

opinia facebook

Chciałabym bardzo polecić Academy Of Barbers. Miałam szansę ostatnio uczestniczyć w ich miesięcznym szkoleniu od podstaw- przede wszystkim profesjonalizm, to coś co ich wyróżnia, po drugie atmosfera podczas szkolenia, przesympatyczni szkoleniowcy! 🥰 Po miesiącu szkolenia jestem w stanie otworzyć swój własny Barbershop! Bardzo dziękuję za zdobyte umiejętności i wiedzę ♥️​

 

NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIĘ NA KURS !

 

Zapisz się na kurs:

KONTAKT

Odwiedź Nas

Cybernetyki 17 Warszawa

Zadzwoń do Nas

570 348 624

Napisz do nas

academyofbarbers@gmail.com